Dzielmy się z innymi, czyli nowa kampania #OneForMeOneForYou marki Nomination


Dzielmy się z innymi, czyli nowa kampania #OneForMeOneForYou marki Nomination
2019-10-08
Zabawą jest tworzenie swojej komponowanej bransoletki Nomination Composable z kimś - wybieraj i podaruj linki, czyli małe, cenne elementy, które razem składają się na bransoletkę. To właśnie ta interakcja tworzy wyjątkowe relacje i historię, nadająć każdej bransoletce wyjątkowego znaczenia.
Przeczytaj również:
Jeden dla mnie, jeden dla Ciebie jest wiadomością od Nomination, to zaproszenie do dzielenia się i nawiązywania kontaktów z innymi, w ramach ciągłej wymiany elementów, które oprócz bycia małymi skarbami reprezentującymi to, co najlepsze we florenckiej tradycji złotniczej, to także symbole, dedykacje lub słowa miłości, które celebrują nasze relacje i osobiste więzi.

Nowa kampania Nomination jest wciągająca jak samo życie - reklama jest pełna różnorodności, podobnie jak elementy w nowej kolekcji Composable. W nowym filmie muzyka przerwana jest przez głos powtarzający prostą mantrę Jeden dla mnie, jeden dla Ciebie, podczas gdy w biegu wydarzeń obserwujemy świat relacji, które są częścią życia bohaterów filmu, tak jak i są częścią naszego życia: przyjaciele, partnerzy, rodzice, dziadkowie, dzieci. Radosna, optymistyczna muzyka odzwierciedla rytm życia, które jest kształtowane i wzbogacane o nowe spotkania i nowe przygody. Tak jak każde spotkanie jest inne, każdy element jest wyjątkowy i osobisty, tak też kolekcja Composable zawierająca ponad 2000 wzorów. Podstawa ze stali szlachetnej ozdobiona jest 18-karatowym złotem, 9-karatowym różowym złotem lub srebrem. Motywy każdego linku są interpretowane przez osobę, która je nosi, bez względu na to, czy są to symbole, inicjały czyjegoś imienia, kamienie półszlachetne, kolorowe emalie lub błyszcząca cyrkonia i naturalne diamenty.

W coraz bardziej indywidualistycznym społeczeństwie Jeden dla mnie, jeden dla Ciebie to przesłanie promujące postawę hojności, a modułowa natura Composable promuje interakcję i dzielenie się: Twoja bransoletka jest wzbogacona o spotkania i wydarzenia z przygód, które są historią Twojego życia. Każda bransoletka Composable jest początkiem żywej i intymnej historii spotkań i przygody - ponieważ Twoje życie jest dzielone z otaczającymi Cię ludźmi.

Kolekcja dostępna jest na www.labizu.pl

Zobacz kampanię: https://www.youtube.com/watch?v=U5YtE_fOLIc

Nomination Italy powstało ponad 30 lat temu we Florencji wraz ze stworzeniem pierwszej personalizowanej bransoletki Composable, będącej szeregiem cennych elementów, które możemy dowolnie dobierać. Do produkcji biżuterii Nomination używa tylko materiałów najwyższej jakości: 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota, srebra, stali szlachetnej, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także diamentów. W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.


Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl