Dzień Ojca - Jak wybrać prezent dla mężczyzny


Dzień Ojca - Jak wybrać prezent dla mężczyzny
2020-06-17
Szukasz pomysłu na prezent? Dzień Ojca jest okazją, kiedy chcemy podarować Tacie pamiątkę, która będzie mu zarówno o nas przypominała, jak również będzie praktyczna, trwała i elegancka - to przecież te wszystkie cechy są ważne dla wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku.

Przygotowaliśmy propozycje upominków z okazji zbliżającego się Dnia Ojca - bransoletki, naszyjniki, zegarki oraz akcesoria. Biżuteria spełnia wszystkie wymagania dotyczące prezentu - jest eleganckim dodatkiem, coraz częściej noszona przez Panów także na codzień, jest trwała i będzie im towarzyszyć przez długie lata przypominając o łączącej z dzieckiem relacji. 

Przeczytaj również:


 Świetnym pomysłem na prezent będzie komponowana bransoletka z linii Composable włoskiej marki Nomination, którą można dowolnie komponować. Hasło marki to "Jeden dla mnie, jeden dla Ciebie" - zachęcamy tym samym do wspólnego budowania bransoletek, dzielenia się zawieszkami i wręczania ich jako dar. Taki prezent to tworzenie wspólnych relacji, historii i wspomnień zamkniętych w postaci szlachetnych zawieszek wykonywanych ręcznie z 18-karatowego złota lub srebra 925. Spośród dostępnych zawieszek możemy wybierać litery incjałów, symbole ważnych dla nas wartości, lub zdobienia z kamieni naturalnych i emalii. Piłka nożna, motor, podróże, gotowanie...co lubi twój Tata? Każda z jego pasji może zostać trwale zapisana w bransoletce, podobnie jak uczucia - wystarczy, że wybierzesz dowolny moty z napisem TATA lub sercem. Stórz swój własny komunikat na Dzień Ojca!

 Jako prezent na taką okazję świetnie sprawdzą się także eleganckie naszyjniki lub klasyczne bransolety Nomination. Marka w ofercie posiada także breloki, spinki do mankietów oraz klipsy do banknotów, które można dopasować do kolekcji biżuterii. Oferta marki Daniel Wellington zawiera męskie zegarki na skórzanych lub materiałowych paskach, które idealnie sprawdzą się dla Panów, dla których to właśnie zegarek jest najbardziej lubianym rodzajem biżuterii.

Szukaj na LABIZU.pl lub w sklepach stacjonarnych LABIZUNadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl