Jak zharmonizować naturalne elementy i stworzyć coś niesamowitego?


Jak zharmonizować naturalne elementy i stworzyć coś niesamowitego?
2020-10-29
Kamienie naturalne używane w biżuterii mają nie tylko funkcję estetyczną, aby dodawać do naszyjników i bransoletek koloru i charakteru. Kamienie naturalne mają także szczególną moc, więc możemy traktować je jako talizmany.

Chalcedon, sodalit, hematyt, lepidolit, onyks… Kamienie szlachetne są coraz częściej wykorzystywane w kreacjach COEUR DE LION. Marka specjalizuje się w niesamowitych kombinajcach kolorystycznych kamieni w swojej biżuterii. To właśnie one, w połączeniu ze stalą szlachetną, pokrywaniem złotem i błyszczącymi kryształami Swarovski® są ich sekretem. Pełne koloru naszyjniki, bransoletki i kolczyki stanowią ponadczasowo piękną kolekcję, typową dla COEUR DE LION. Nowe linie BRILLIANTCOEUR i EXPRESSIVECOEUR kolekcji jesień / zima  2020 to nie tylko nowe, delikatne i kolorowe modele! To także kilka wariacji na temat słynnej klasyki GEOCUBE®, bestellerowej kolekcji marki. Design, który doskonale podkreśla każdy strój. Znaleźć możemy wśród nich wiele modeli z kamieniami szlachetnymi w pięknych, zarówno w pastelowych i w intensywnych odcieniach.

Przeczytaj również:

Absolutną nowością w asortymencie COEUR DE LION są… zegarki! Wyrazisty kształt i żywa kolorystyka – atelier w Stuttgarcie stworzyło nowatorski i ponadczasowy projekt. Zegarek ten stanowi również eleganckie dopełnienie biżuterii firmy COEUR DE LION. 

 

Jak zawsze, COEUR DE LION zaprojektował swoje krecje w zestawie, co oznacza, że do naszyjnika zawsze mamy pasującą bransoletkę i kolczyki. Jak cudownie, że mamy pod ręką idealne uzupełnienie!

Kolekcja dostępna w salonach stacjonarnych LABIZU oraz online labizu.plNadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl