Kobiecy tydzień w Galerii Grafitt


Kobiecy tydzień w Galerii Grafitt
2020-03-10
Święto wszystkich pań zbliża się wielkimi krokami, a z tej okazji w wielu sklepach będzie można znaleźć ubrania czy kosmetyki w bardzo okazyjnych cenach. Z okazji święta płci pięknej również Galeria Grafitt przygotowała wyjątkową akcję.
Przeczytaj również:
Iść przez życie z uśmiechem, spełniać marzenia i czuć się dobrze w swojej skórze - tego właśnie życzy Galeria Grafitt wszystkim Paniom. A z okazji tego wyjątkowego święta zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Babski tydzień z parkowaniem”.  Wydarzenie startuje 8 MARCA  a zakończy tydzień później. Każda kobieta może zdobyć dwutygodniowy bilet parkingowy na wielopoziomowy parking  w centrum Zielonej Góry. Wystarczy, że odwiedzi galerię, zrobi zakupy za minimum 100 zł i okaże paragon w salonie Heхeline. Szczegóły akcji są dostępne na profilu Galerii Grafitt na portalu Facebook.   
Z okazji kobiecego święta ciekawe promocje czekają na małe i duże panie także w salonach zlokalizowanych na terenie galerii. Salon Patrizii Artyon oferuje 15% rabatu na nową kolekcję W/L2020, natomiast w Kamoni z hasłem „Dzień kobiet” klientki otrzymają 20% upust. Nadesłał:

MilenaPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl