LeasingTeam Group z wyróżnieniem „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022”


LeasingTeam Group z wyróżnieniem  „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022”
2022-11-28
Grupa Kapitałowa LeasingTeam otrzymała zaszczytne wyróżnienie „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022” nadawane przez ManageHR Magazine.
Przeczytaj również:
Polska firma doceniona została za profesjonalne podejście na każdym etapie realizacji usług i oferowaną klientom elastyczność w zakresie wprowadzania świadczeń pracowniczych.
- Wyróżnienie „Top Employee Benefits Services Company in Europe and UK 2022" to docenienie wieloletniej pracy całego naszego zespołu - mówi Andżelika Majewska, wiceprezes LeasingTeam Group. - Świadczenia pracownicze wspomagają biznes i podnoszą morale w pracy. Standardowo oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu Multisport oraz ubezpieczenie na życie. Dzięki rozbudowanej ofercie pakietów każdy pracownik w momencie rozpoczęcia współpracy ma możliwość wyboru dopasowanego do swoich potrzeb rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na udostępnianie benefitów pracownikom zatrudnionym w oparciu o umowę zlecenie. Buduje to ich poczucie ważności i wpływa na większą identyfikację z pracodawcą i wartościami firmy - dodaje. - Z naszego doświadczenia wynika jednak, że najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest indywidualne podejście do każdego pracownika - twierdzi.
- Mając na uwadze zasady, którymi się kierujemy i aktualne trendy, staramy się wprowadzać coraz to nowsze rozwiązania. Stale prowadzimy rozmowy z naszymi klientami w celu poprawienia sytuacji pracowniczej. Udało nam się wdrożyć kilka interesujących rozwiązań, które spotkały się z bardzo pozytywnym feedbackiem ze strony pracowników i kadry kierowniczej - mówi Andżelika Majewska. - Rozpoczynając od podstawowych rozwiązań jak karty lunchowe, bony finansowe czy dodatkowe dni do odbioru, otworzyliśmy się również na opcje bardziej spersonalizowane. Dla jednego z klientów działających prężnie w branży logistycznej wprowadziliśmy spersonalizowane szkolenia oraz kursy językowe, które pozwoliły na wszechstronny rozwój pracowników i ich późniejszy awans w strukturach firmy. Dla pracowników klienta z branży chemicznej zaś w sytuacji pandemicznej zorganizowaliśmy specjalne pakiety medyczne, które obejmowały diagnostykę, profilaktykę oraz ewentualne działania rekonwalescencyjne. Rozwiązanie okazało się kluczowe ze względu na główny obszar działania firmy i konieczność monitorowania stanu zdrowia kadry - tłumaczy.
- Najnowszym rozwiązaniem, które również traktujemy jako benefit, jest nasza autorska platforma - TalentPoint. Pozwoliła nam ona na automatyzację procesów i zwiększenie komfortu pracowników w zakresie podpisywania umów, składania wniosków oraz ewidencjonowania czasu pracy - opowiada wiceprezes Grupy Kapitałowej LeasingTeam. - Jest to o tyle dużą wartością, że umożliwia zaoszczędzenie czasu, który w dzisiejszych czasach jest jedną z kluczowych wartości. Mimo krótkiego funkcjonowania platformy, otrzymaliśmy już wiele pozytywnych ocen i komentarzy, które pozwalają nam na dalsze doskonalenie i wprowadzanie kolejnych rozwiązań - kończy.


Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl