Magiczny świat biżuterii


Magiczny świat biżuterii
2020-07-27
Biżuteria dodaje blasku, podkreśla styl i kobiecość, a także dodaje pewności siebie - to jedne z powodów, dla których jest tak uwielbiana przez niemal wszystkie kobiety. Dlatego miejsce, w którym możemy dobrać idealną bizuterię dla Siebie, powinno spełniać wszelkie oczekiwania i potrzeby.

Salon z biżuterią to nie tylko miejsce, gdzie dokonujemy zakupu dodatków dla siebie lub bliskiej osoby na prezent, ale także miejsce, w którym możemy zasięgnąć porady dotyczącej tematyki biżuterii – jak dobrać ją do stroju, stylu i okazji, jak trafić z prezentem w gusta innej osoby, a także jak dbać o nią, aby służyła nam jak najdłużej i wciąż zachwycała blaskiem. Na mapie Bielska-Białej powstało nowe miejsce, w którym możemy przenieść się w magiczny świat marek biżuterii, a także uzyskać profesjonalną obsługę doradców – sklep LABIZU w Galerii Sferze. W tym roku miejsce miało otwarcie nowego salonu , które znane jest już od wielu lat klientom Bielska-Białej, a także i całego śląska – salon w Galerii Sferze jest drugim, obok salonu w Silesii City Center w Katowicach, sklepem marki. LABIZU już od ponad 10 lat łączy w swym świecie wyselekcjonowane, światowe marki biżuterii fashion i zegarków. W swym asortymencie oferuje kolekcje marek takich jak Nomination Italy, TI SENTO - Milano,  Couer de Lion, Rebecca, Swarovski i wiele innych, w tym ofertę biżuterii ze złota. Biżuteria oferowana przez LABIZU jest także do nabycia na terenie całego kraju za pośrednictwem sklepu online labizu.pl.

Przeczytaj również:

 NOMINATION ITALY powstało ponad 30 lat temu we Florencji wraz ze stworzeniem pierwszej, personalizowanej bransoletki Composable, będącej szeregiem cennych elementów, które możemy dowolnie dobierać i układać w indywidualne kompozycje, aby jak najpiękniej wyrazić swój styl i osobowość – bransoletki, które opowiadają twoją historię. Do produkcji biżuterii Nomination używa tylko materiałów najwyższej jakości: 18-karatowego złota, 9-karatowego różowego złota, srebra 925, stali szlachetnej, kamieni szlachetnych i półszlachetnych, a także diamentów. W ofercie marki znajduje się także szeroki wybór biżuterii fashion zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nomination, synonim jakości, oryginalności i innowacji, to międzynarodowa marka dostępna w ponad 5000 niezależnych oraz 50 mononbrandowych sklepach detalicznych na całym świecie, w tym w ponad 100 na terenie Polski.

 

TI SENTO – Milano powstało po to, by wydobywać kobiece piękno – biżuteria jest jednocześnie zniewalająca i luksusowa, ale także dostępna cenowo dla szerszego grona kobiet. Design TI SENTO - Milano nawiązuje w swoich projektach do unikalnego, mediolańskiego stylu: wyrafinowanego i zgodnego z aktualnymi trendami, ale nigdy przesadnego – podkreśla kobiecy styl i elegancję. Ponadczasowe wzory łączą się z najwyższej jakości wykonaniem – w całości tworzona z rodowanego srebra, z ręcznie osadzanymi kamieniami. Konceptualne myślenie marki widoczne jest w kolekcji Mix&Match, dzięki której dowolnie można dobierać zawieszki na kolczykach, naszyjnikach i bransoletkach.

 

COEUR DE LION to ponadczasowość i niemiecka precyzja wykonania- kreacje łączą surowy, minimalistyczny design z niezwykłymi kombinacjami kolorystycznymi, dzięki czemu są jednocześnie eleganckie i ekscytujące. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i szczególnie precyzyjne, ręczne wykonanie sprawiają, że biżuteria jest wyjątkowo trwała. To, co piękne, powinno trwać długo. Aby to zapewnić, niemal wszystkie etapy pracy odbywają się w atelier w Stuttgarcie - od pierwszej koncepcji projektu do drobiazgowej kontroli końcowej.

 

Rebecca to włoska marka słynącą na rynku międzynarodowym ze swoich unikatowych kolekcji i oryginalnego designu -  projekty marki są zawsze odbiciem najnowszych trendów w modzie. Istotną rolę pełni połączenie klasycznego rzemieślnictwa i nowoczesnej techniki – każdy produkt, na każdym swym etapie, od projektu do wykonania, powstaje wewnątrz firmy we Florencji. Prawdziwość i różnorodność wzorów każdorazowo urzeka swym pięknem, dzięki perfekcyjnemu zaprojektowaniu każdego elementu biżuterii.

 

Salon LABIZU, Galeria Sfera, galeria II, parter

Kontakt: bielsko@labizu.pl, tel. 664937123

Sklep online labizu.plNadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl