Nowy salon z biżuterią - Ania Kruk w Wola Parku


Nowy salon z biżuterią - Ania Kruk w Wola Parku
2017-12-21
W Wola Parku otworzył się salon z biżuterią marki o wyjątkowej historii - Ania Kruk. Dostępny w sklepie asortyment charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz styl łączący rodzinną tradycję z energią i świeżością młodego pokolenia. Lokal zajął powierzchnię 45 mkw.

Na mapie Centrum pojawił się kolejny punkt, gdzie można zakupić oryginalną biżuterię.

Przeczytaj również:

 - Wola Park jest jednym z największych centrów handlowych w Warszawie i dlatego musimy wciąż wzmacniać swoją ofertę. Staramy się, by Wola Park był pierwszym wyborem naszych Klientów, kiedy poszukują ciekawych ofert. Cieszymy się więc, że do grona naszych najemców dołączyła marka Ania Kruk. Jesteśmy przekonani, że obecny w biżuterii projektantki nowoczesny design połączony z elementami tradycji przypadnie do gustu wielu miłośnikom mody – przekonuje Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

 

Ania Kruk to marka o wyjątkowej historii. Została stworzona przez młodsze pokolenie rodziny Kruków. W ofercie sklepu znaleźć można biżuterię w przystępnej cenie, skierowaną do kobiet w wieku 15-30 lat. Wśród asortymentu znajduje się także biżuteria dla mężczyzn.

 

Kolekcje Ani Kruk oparte są na kontrastach: luksusie i bliskości, luzie i elegancji, tradycji i młodości. Projektantka balansuje między światem mody, a delikatnymi wzorami pasującymi do codziennych stylizacji.

 

W Wola Parku biżuterię oferują również m.in. marki: Pandora, YES, Apart, Briju, Świat Złota, W.Kruk, Parfois, La Mimi.Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl