Przyszłość jest w Twoich rękach


Przyszłość jest w Twoich rękach
2020-09-16
Noce robią się coraz ciemniejsze, drzewa znów przybierać będą kasztanowe barwy, a nowa kolekcja Jesień Zima marki TI SENTO -Milano właśnie ma swoją premierę. Idealna na przytulne noce, które właśnie nadchodzą!

Pory roku mogą się zmieniać, ale czas zawsze jest odpowiedni na zakup nowej bizuterii. "The future is in (y)our hands’’ to tytuł nowej kolekcji TI SENTO - Milano, która inspirowana jest czarującymi latami 70-tymi. Prezentuje bogaty świat odrodzenia Art Deco, przeprojektowany z myślą o współczesnej magii. Sercem stylu retro marki są kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, czarnego onyksu i szylkretu. I oczywiście pozłacanie w stylu Vintage! W kontekście niepewnych czasów marka daje pozytywny komunikat na przyszłość. Strzały to nowe ikony TI SENTO symbolizujące siłę i kierunek. Zaprojektowane jako całe strzały lub subtelne pióra strzałek, modele te są zabawą geometrią i kontrastami kolorów. Motyw gwiazd to kolejny, istotny bohater kolekcji. Jak powiedziała dyrektor artystyczna Lilian Van Zuylen: „Są przypomnieniem, abyśmy nie spuszczali oczu z gwiazd, stąpając jednocześnie mocno po ziemi". Kolekcja obejmuje trzy główne tematy: Malachite lights (Malachitowy błysk), Vintage Magic (Magia Vintage) oraz Wonders of past and future (Cuda przeszłości i przyszłości). Każdy z motywów prezentuje określony styl i niesie ze sobą specjalne przesłanie. Dodatkowo nowa kolekcja zawiera limitowany zestaw Red Carpet! Bohaterami są tutaj charakterystyczne kształty węża, które są zdobione złotem i szmaragdowo-zielonymi kamieniami i wykończone błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Niezwykłe, kultowe, luksusowe.

Przeczytaj również:

MALACHITE LIGHTS

Malachitowy błysk - Luksusowe, pozłacane elementy i rozmarzone malachitowo-zielone kamienie są inspirowane urokiem lat 70-tych. Ta kolekcja to zanurzenie się w bogatym świecie odrodzenia Art Deco lat 70-tych, przeprojektowanym z nutą współczesnej magii., Strzały to nowy, ikoniczny symbol siły i obieranego kierunku. Zaprojektowane jako całe strzały lub stylizowane pióra strzałek, ich projekty bawią się geometrią i kontrastami kolorów. Połączone z gwiazdami, których lśniące światła z cyrkonii zapraszają nas do tańca pod nocnym niebem. 

VINTAGE MAGIC

Magia Vintage - bogate, czarne kamienie onyksu i brązowy szylkret oprawione w złoto nadają kolekcji wyjątkowego stylu Vintage. Motyw panterki przyprawia kolekcję nutą odrobiny ekstrawagancji. Czarny onyks jest akcentem ożywiającym w nas pozytywną energię i siłę. Nowe, masywne modele w stylu vintage są głównymi bohaterami tej linii. Ich wyraziste sploty są z wdziękiem wkomponowane w projekty, zwracając uwagę na ich śmiały i elegancki charakter. Ta kolekcja o retro smaku przenosi nas prosto w magię lat 70-tych.

WONDERS OF PAST AND FUTIRE

Cuda przeszłości i przyszłości - Kobieca biżuteria, zdobiona pozłoceniem w różowym złocie i kremową masą perłową, które tworzą subtelną i marzycielską atmosferę. Geometrie doskonałe i niedoskonałe, których miękkie i twarde kształty przypominają o poszukiwaniu harmonii i równowagi. Srebrne łańcuszki i półtransparentne, nieregularnie fasetowane zawieszki w szarym kolorze oraz różnorodne rodzaje tekstur są stonowane przez bardzo kobiece i miękkie pozłacanie i perłowy połysk. Czysta równowaga wzornictwa, wysokiej jakości i poczucia piękna.

Nasze podsumowanie kolekcji TI SENTO Jesień Zima 2020? Czysta równowaga wzornictwa, wysokiej jakości i poczucia piękna.

Kolekcja dostępna jest w sklepie online www.labizu.pl oraz w salonach stacjonarnych LABIZUNadesłał:

BIZUGROUP

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl