Targi Świadomie w stylu Boho w Alfa Centrum Gdańsk


Targi Świadomie w stylu Boho w Alfa Centrum Gdańsk
2023-08-21
W ostatni weekend wakacji, 25 i 26 sierpnia w Alfa Centrum Gdańsk można będzie zajrzeć do klimatycznego świata sztuki rękodzieła, a to za sprawą „Targów Świadomie w stylu Boho”.

„Targi Świadomie w stylu Boho” to wydarzenie, które powstało z myślą o wszystkich miłośnikach pięknych, unikatowych przedmiotów, a także z myślą o środowisku naturalnym. Wystawcy targów to rzemieślnicy, którzy proponują różne przedmioty codziennego użytku, wszystkie jednak mają wspólną cechę - wykonane są z naturalnych materiałów, w zgodzie z naturą, produkowane są w małych manufakturach, własnoręcznie, dlatego każdy z produktów jest unikatowy.

W dniach 25 i 26 sierpnia targi zawitają po raz pierwszy do Alfa Centrum Gdańsk. Przez dwa dni na gości centrum czekać będą wystawcy, u których można będzie obejrzeć i zakupić m.in. biżuterię hand made, wykonaną z wysokiej jakości metali szlachetnych, naturalnych kamieni czy piór, łapacze snów, makramy, świece sojowe, ceramikę, torebki i ubrania z naturalnych materiałów, kosmetyki naturalne czy ozdoby domu.

„Bardzo przemawia do nas idea boho. Jest to prawdziwa sztuka, która dodatkowo realizuje ekologiczne postawy. Bardzo cieszymy się, że możemy zaprosić mieszkańców Trójmiasta na „Targi świadomie w stylu Boho” i dać im okazję do kreatywnego spędzenia czasu, a dodatkowo wesprzeć lokalnych rzemieślników, prawdziwych artystów w swoim fachu oraz przyczynić się do kształtowania ekologicznych postaw, w trosce o planetę” Lech Polański, Centre Manager Alfa Centrum Gdańsk.

Podczas targów będzie można nie tylko zakupić nowe przedmioty, ale także zaczerpnąć wielu nowych inspiracji do wykorzystania we własnym stylu. Wydarzenie będzie również okazją do spędzenia czasu w gronie utalentowanych twórców rękodzieła, jak również w towarzystwie innych pasjonatów sztuki boho.

To spotkanie fanów wyjątkowych, ręcznie wykonywanych przedmiotów. Targi boho zrodziły się z miłości do rękodzieła, czyli sztuki kreacji i pasji, zamkniętych w wyjątkowych przedmiotach. Rękodzieło jest tak wyjątkowe dlatego, że każdy przedmiot jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Nie ma i nie będzie dwóch identycznych…, a to czyni każdy egzemplarz tak wyjątkowym” – tak opisuje stworzone przez siebie targi organizatorka i wizjonerka targów Aleksandra Reder.

Targi „Świadomie w stylu Boho” odbywać się będą od godziny 10.00 do 21.00, w pasażu handlowym centrum, na poziomie 0.

 Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl