Biżuteria srebrna dla dziecka


Biżuteria srebrna dla dziecka
2018-05-28
1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Wiele osób zastanawia się nad doborem odpowiedniego prezentu. Najczęściej dzieciom wręczane są różnego rodzaju zabawki czy książki, ale dla dziewczynki wybierana jest także biżuteria – najczęściej w postaci kolczyków lub bransoletek.

Biżuteria srebrna, jak i złota nie wychodzi z mody przez wiele lat. To popularny dodatek wśród kobiet, również tych najmłodszych. Zatem jaki rodzaj biżuterii można wybrać na prezent dla dziecka? Biżuterię ze złota często dziecko dostaje np. na chrzciny czy z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Zwykle jest ona jednak odkładana na późniejsze lata. Kilkulatek najczęściej nosi biżuterię w postaci koralików na gumce czy też łańcuszków z plastikową zawieszką. W miarę upływu czasu dziewczynki chcą wyglądać doroślej – wtedy zwykle wybierana jest dla nich biżuteria srebrna.

Przeczytaj również:

Kolczyki srebrne

Małe, klasyczne kolczyki z pewnością nie wyjdą z mody przez lata. To uniwersalna biżuteria, którą mogą nosić dzieci młodsze, jak i starsze, a nawet dorośli. Kolczyki w postaci blaszki z motywem serduszka, kwiatków czy kółek będą z pewnością służyć przez lata. Jeśli wręczamy dziecku kolczyki nie mamy problemu z doborem jego rozmiaru, co jest dużą zaletą takiego prezentu.

Kolorowe kolczyki z wzorami

Jeśli chcesz podarować dziecku kolczyki, które będą bardziej kolorowe możesz wybrać kolczyki pokryte barwną emalią. Wybór jest szeroki, więc dzięki temu można idealnie trafić w zainteresowania lub upodobania dziewczynki i zdecydować się np. na kolczyki w kształcie zwierzątek czy kwiatków.

Kolczyki srebrne z cyrkonią

Dla małej damy, która uwielbia się stroić wspaniałym upominkiem mogą być dodatki, które się błyszczą. Kolczyki, które ozdobione są kryształkami, błyszczącymi kamieniami lub cyrkoniami to idealna propozycja dla małych księżniczek.

Bransoletki ze srebra

Nie tylko kolczyki to fantastyczny pomysł na prezent. Dziewczynki z pewnością ucieszą też srebrne bransoletki z zawieszką np. koniczynki czy misia. Najlepiej, gdy bransoletka będzie miała możliwość regulowania długości, tak aby pasowała na rączkę dziecka, a w miarę upływu lat można było ją zwiększać.

Podsumowanie

Wręczając dziecku biżuterię należy przede wszystkim pamiętać o tym, aby była jak najbardziej bezpieczna i dostosowana do małego użytkownika. Taki podarunek może być wspaniałą pamiątką na całe życie.Nadesłał:

AlinkaM

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl