Biżuteria w prezencie na Dzień Kobiet


Biżuteria w prezencie na Dzień Kobiet
2018-02-21
Kobiety codziennie odgrywają bardzo ważne role w życiu – nie tylko w życiu mężczyzny. 8 marca, w Dzień Kobiet warto docenić ich wysiłki, pamiętając o tym święcie i wręczając miły upominek. Doskonałym prezentem dla wszystkich kobiet z pewnością jest biżuteria.

Poszukując prezentu dla bliskiej sobie kobiety warto odwiedzić sklep z biżuterią srebrną.  Często w różnego rodzaju sklepach internetowych można spotkać promocje z różnych okazji, również z okazji Dnia Kobiet. Biżuteria wcale nie musi być droga – w końcu liczy się przede wszystkim pamięć. Warto już wcześniej pomyśleć o prezentach dla wszystkich kobiet, które chcielibyśmy obdarować. Nie zostawiajmy zakupów na ostatnią chwilę!

Przeczytaj również:

Złoto czy srebro?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się być prosta. To jaki rodzaj biżuterii powinniśmy wybrać, zależy od gustu i zasobności portfela. Złoto jest bardziej luksusowe, jednak jest także dużo droższe. Złotą biżuterię gorzej jest dopasować do reszty stroju. Srebro jest tańsze i jak się wydaje również bardziej uniwersalne – będzie pasować niemal do każdej stylizacji i na każdą okazję.

Zatem jaki rodzaj biżuterii srebrnej wybrać na Dzień Kobiet? Oto nasze propozycje.

Łańcuszki ze srebra

Częstym prezentem wręczanym kobietom są kwiaty. Można do tego podejść bardziej niestandardowo i swojej mamie, żonie czy przyjaciółce wręczyć biżuterię z kwiatowym motywem. Biżuteria srebrna nie musi być droga, a z pewnością będzie można się nią cieszyć dłużej niż żywymi kwiatami. Łańcuszki ze srebra z kwiatowym motywem cieszą się dużą popularnością i taki prezent z pewnością ucieszy niejedną kobietę. Niezmiennie popularnym motywem są także zawieszki w postaci serduszka, które wyrażają miłość do obdarowywanej osoby, oddanie i wdzięczność.

Srebrne bransoletki

Kobiety kochają nosić biżuterię, a w szczególnością tą, która ma dla nich specjalne znaczenie. Tak jak w przypadku łańcuszków z zawieszkami, tak też srebrne bransoletki mogą być spersonalizowane – wybraną zawieszką. Biżuteria tego typu charakteryzuje się uniwersalnością, gdyż można nosić ją zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień czy do pracy.

Kolczyki z cyrkonią

Doskonałym upominkiem dla mamy czy siostry mogą być kolczyki srebrne z cyrkonią. Najwygodniejsze i najbardziej uniwersalne będą kolczyki typu wkręt. Cyrkonia z kolei nada kolczykom blasku. Kupując kolczyki nie musimy martwić się o ich rozmiar – gdyż dziurka w uchu zwykle jest taka sama. Wiele kobiet uwielbia zmieniać kolczyki codziennie, dlatego też na pewno ucieszy je dodatkowa para tej pięknej biżuterii.Nadesłał:

AlinkaM

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl