DS Action Lady Diamonds: sportowy temperament i wszechstronność


DS Action Lady Diamonds: sportowy temperament i wszechstronność
2020-04-30
Najnowsze modele DS Action Lady Diamonds marki Certina łączą w sobie elegancję i sportowy charakter, wyrafinowanie i solidność.

Nowe modele DS Action Lady Diamonds od razu skupiają na sobie uwagę. Akcenty w kolorze różowego złota na wskazówkach i indeksach, tarcza z masy perłowej i trzy połyskujące diamenty umieszczone na godzinie 12:00 zapewniają odrobinę niewymuszonej elegancji na co dzień.

Przeczytaj również:

 

Prawdziwy urok tej wersji kryje się jednak znacznie głębiej. Dzięki zakręcanemu deklowi oraz zakręcanej i zabezpieczonej koronce, zegarek jest wodoszczelny do 20 barów (200 m). W jego wnętrzu znajduje się mechanizm kwarcowy Precidrive™ z certyfikatem chronometru zapewniający idealną precyzję. Stal szlachetna, lub też stal z powłoką PVD z różowego złota, nadaje kopercie i bransolecie wyrafinowany wygląd i styl. Zapięcie zatrzaskowe z dwoma przyciskami umożliwia bezpieczne i wygodne zamocowanie zegarka na nadgarstku.

 

Na pewno warto zwrócić uwagę również na poprzednika tych zegarków. Pierwszy model DS Action Lady Diamond miał premierę we wrześniu 2019 roku. To co różni obie edycje, to materiały wykonania. Nowa wersja zegarka Certina wzbogacona została o tarczę z masy perłowej.

 

Więcej na certina.pl  Nadesłał:

Certina
http://certina.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl