Zegarek do nurkowania z historią – i charakterem


Zegarek do nurkowania z historią – i charakterem
2020-01-31
Miłośnicy zegarków powinni przygotować się na déja-vu: najnowszy zegarek do nurkowania marki Certina jest inspirowany modelem z 1968 roku. Liczne funkcjonalne cechy, taki

Styl retro i jaskrawa, pomarańczowa tarcza przyciągną każde spojrzenie: specjalna edycja modelu DS Super PH500M wzbudza sensację.

Przeczytaj również:

Pod względem konstrukcji, najnowszy zegarek do nurkowania Certina pozostaje wierny swoim korzeniom. Szczególnie zwraca uwagę obrotowy pierścień lunety. Nie może być obracany bez jednoczesnego użycia lekkiego nacisku. Dodatkowo obraca się tylko w jednym kierunku. To zabezpieczenie ma zapobiec przypadkowej zmianie odliczanego aktualnie czasu nurkowania. Dziś, tak samo jak kiedyś, zegarek o średnicy 43 mm jest wyposażony w odporne na zarysowania szkło szafirowe. Gruba powłoka z luminescencyjnego materiału zapewnia przejrzystość wskazań, a dzięki zastosowaniu zakręcanego dekla i zakręcanej koronki, zegarek jest wodoszczelny do 500 metrów. Pomarańczowa tarcza to kolejny element inspirowany historycznym zegarkiem do nurkowania marki Certina, który nadaje współczesnej nowej edycji unikalnego charakteru, przy zachowaniu optymalnej czytelności. Zegarek posiada czarny, gumowy pasek z dekoracyjnym motywem fali, a także  oddzielne przedłużenie nurkowe. 

Model dostęny od czerwca 2020.  Nadesłał:

Certina
http://certina.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl