NOWOŚCI OD GIORGIO ARMANI EYEWEAR


NOWOŚCI OD GIORGIO ARMANI EYEWEAR
2018-12-11
Nowe modele Giorgio Armani zostały wykonane z oryginalnych materiałów, o zaskakujących kształtach i żywych kolorach. Pozostają zgodne z ideą prostoty, lekkości i harmonii.

W kolekcji damskiej zostały wyróżnione trzy modele: AR 6082 - LES MALACHITES, AR 6079 - EVENING CLOSET  oraz AR 5086.

Przeczytaj również:

AR 6082 - LES MALACHITES - elegancki damski model, wyróżniający się geometrycznym kształtem. Górna część wykonana z acetatu stanowi niezwykłą, nieco zaokrągloną, falistą dekorację w odcieniach przypominających malachit. 

AR 6079 - EVENING CLOSET - charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją będącą idealnym przykładem prawdziwego rzemiosła. Grube soczewki są obrabiane ręcznie w celu uzyskania dwóch różnych grubości, dzięki czemu są cieńsze przy brzegach. Zewnętrzna część jest nieprzezroczysta i ozdobiona małymi kolorowymi kryształkami. Te lekkie, półramkowe okulary z metalową oprawką.

AR 5086 - półramkowe okulary z łączoną konstrukcją z dwuramkowego acetatu . Górną, metalową część ramki uzupełnia nylonowa nitka na dole. 

W przypadku kolekcji męskiej warto skupić się na następujących czterech wzorach: AR 8114, AR 7162, AR 8117 oraz AR 5084.

AR 8114 - idealnie wyrażają ducha marki dzięki ponadczasowym kształtom i detalom. Okrągły przód zdobi podwójny mostek, a cienkie zauszniki zostały wykonane z acetatu.

AR 7162 – model wykonany z acetatu o oryginalnym kształcie panto. Płytka w kształcie rombu na zausznikach i końcówka zausznika o takim samym kształcie podkreślają inspirację stylem retro.  

AR 8117 - okulary półramkowe, inspirowane stylem vintage. Są przykładem najwyższej dbałości o szczegóły. Spoiler na górze okularów, wykuwany owalny motyw na zausznikach i lekko zaokrąglona końcówka acetatowego zausznika z typowym nitem w kształcie rombu definiują unikalne wzornictwo i niepowtarzalny styl.  

AR 5084 - lekkie okulary o geometrycznym kształcie. Wyrafinowane oprawki z podwójnym mostkiem wykonanym metodą wtrysku, który odpowiada za interesujący kontrast kolorystyczny, stanowią połączenie stylu vintage i najnowocześniejszego wzornictwa. Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl