Świąteczna kolekcja Swarovski A/W 18/19


2018-12-21
W te Święta Swarovski inspiruje i zabiera nas do baśniowej krainy! Najnowszej kolekcji towarzyszy wyjątkowe przesłanie – aby na całym świecie osoby obdarowujące innych prezentami dzieliły się z nimi świąteczną radością, miłością i blaskiem.

 

Przeczytaj również:

 

Zaczarowany baśniowy ogród lśniący kryształami Swarovski, będący miejscem, gdzie zatrzymał się czas, posłużył za inspirację twórcom tegorocznej kolekcji świątecznej. W tym roku odkryjemy przyciągającą wzrok biżuterię, akcesoria i urzekające upominki, które rozpromienią kobiety na całym świecie i sprawią, że będą one wyglądać olśniewająco.

„W tym roku chcemy dzielić się z wszystkimi wyjątkowymi chwilami, które nadają blask Świętom Bożego Narodzenia i w pełni się nimi cieszyć. W naszej działalności kierujemy się mottem "Blask dla każdego", które przekazujemy z pokolenia na pokolenie i które nasza rodzinna firma niezwykle ceni. Nasza kolekcja świąteczna to nowoczesna interpretacja pierwotnej wizji założyciela firmy, Daniela Swarovskiego, którego filozofia widoczna jest w błyszczących upominkach, dzięki którym wszystkie kobiety mogą się poczuć i wyglądać jeszcze promienniej i piękniej” - Dyrektor kreatywna w firmie Swarovski Nathalie Colin

 

W kolekcji wyróżnić można kilka rodzin. Louison to linia biżuterii, która odmieni nawet najprostszy strój swoim nieziemskim, olśniewającym wyglądem przywodzącym na myśl oszronione liście zimą. Z kolei rodzina produktów Mayfly zainspirowana pięknem przyrody i roślin przybrała postać liści z czarodziejskiego lasu wzbogaconych o błyszczące akcenty.

 

Niezwykle efektowne, a zarazem wygodne ozdoby, takie jak wytworna, polerowana na wysoki połysk, filigranowa biżuteria z serii Creativity, doskonale nadają się na prezent. Olśniewające kolczyki będą hitem tego sezonu, a dobrze dobrany komplet sprawi, że nawet skromna kreacja zamieni się w śmiałą stylizację. Opadające kryształową kaskadą kolczyki Creativity typu kandelabr nie tylko dodadzą ich posiadaczce wytwornego uroku, ale także wzbogacą stój o nutkę splendoru.

Eternal to zegarek z serii Swiss Made wykonany w taki sposób, by uchwycić piękno światła. Ten nowoczesny model doskonale łączy w sobie kunszt jubilerski i zegarmistrzowski, zachwycając tarczą ozdobioną dwoma rzędami kryształów Swarovski i eleganckimi, asymetrycznymi wycięciami na bransolecie.

Kolekcja świąteczna zabiera nas do kryształowej krainy czarów, niosąc wszystkim radość i blask, oraz odzwierciedla dążenia marki do wzmocnienia pozycji kobiet na całym świecie.
Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl