SWATCH PRZEDSTAWIA NOWĄ KOLEKCJĘ - BIG BOLD


SWATCH PRZEDSTAWIA NOWĄ KOLEKCJĘ - BIG BOLD
2019-06-27
BIG BOLD to nowa linia zegarków marki Swatch, zainspirowana odważnymi pomysłami, zaprojektowana dla jeszcze śmielszych indywidualistów. Każdy z sześciu wyrazistych modeli nawiązuje do miejskiego stylu streetwear i szeroko pojętej kultury miejskiej.

 

Przeczytaj również:

Nowa linia produktów szwajcarskiego producenta zegarków jest idealnym wyborem dla osób, które nie boją się wyróżniać. BIG BOLD to nie tylko zegarek, to nastawienie i sposób postrzegania świata. To nieoczekiwany dodatek podkreślający pewność siebie. Kolekcję BIG BOLD z pewnością doceni każdy, kto chce być zauważony.

 

Wszystkie sześć modeli, od BBBlack po BBBeauty, charakteryzują się dużą kopertę o średnicy 47 mm z wyjątkowo płaskim szkłem. Trójwymiarowe akcenty, umieszczone na tarczy i pasku, nadają zegarkom wielkomiejskiego charakteru, a stonowane tło podkreśla wyrazisty współczesny styl. Fluorescencyjne wskazówki w kształcie strzałek zadbają natomiast o wskazanie prawidłowego kierunku kolejnych działań. To co dodatkowo wyróżnia ten model to koronka umieszczona w nietypowym miejscu – na godzinie drugiej.

Odważ się! Wyróżnij się!

www.swatch.com.pl

 Nadesłał:

Swatch

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl